O firmie

Firma powstała w kwietniu 2004r. i od początku swojego istnienia zajmuje się projektowaniem w branży elektroenergetycznej. W roku 2007 firma poszerzyła swoją działalność o wykonawstwo sieci i instalacji elektrycznych niskich i średnich napięć. Od roku 2009 wykonujemy prace projektowe i wykonawstwo z zakresu zabezpieczeń alarmowych i pożarowych.

Od początku istnienia firmy głównym odbiorcą usług jest TAURON Dystrybucja S.A. Wykonujemy prace dla zakładów energetycznych, okolicznych gmin oraz świadczymy usługi dla osób fizycznych. Obecnie jesteśmy firmą obsługującą kompleksowo Odbiorcę w zakresie szeroko pojętej elektryki. Powierzone prace wykonujemy na każdym etapie zawansowania, od projektowania poprzez odbiory aż po bieżące utrzymanie ruchu. Na wykonane prace udzielamy minimum dwuletniej gwarancji. Prowadzimy bezpłatne doradztwo telefoniczne i bezpośrednie u Klienta.

Posiadamy uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, uprawnienia D i E powyżej 1kV, licencje pracownika zabezpieczenia technicznego drugiego stopnia oraz szereg dodatkowych uprawnień niezbędnych do prowadzenia robót branży elektrycznej. Systematycznie uczestniczymy w szkoleniach, podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.

Współpracujemy z okolicznymi biurami projektowymi z zakresu budownictwa ogólnego, drogowego i sanitarnego. Pracujemy z firmami budowlanymi w zakresie wykonywania robót elektrycznych. Wykonujemy roboty inwestycyjne oraz działamy, jako podwykonawca prac elektrycznych.

Dużą wagę przykładamy do terminowości, jakości i profesjonalizmu wykonywanych usług. Działamy głównie na rynku opolskim i śląskim, jednakże jesteśmy otwarci na każdą propozycję współpracy.

Zapraszamy
Elpolbud Sp. z o.o.